״הספר אור״
![״הספר אור״](https://consites.sf-f.org.il/icon2023/wp-content/uploads/sites/38/2023/09/הספר-אור.jpeg)
כתיבה היא לא תחביב- זאת דרך לחוות את העולם, דבר שאנחנו גדלים איתו ומתוכו. אני נעם, סופרת שעדיין גדלה עם הכתיבה, מזמינה אתכם לספר שלי ״אור״: בת׳, שעוברת לגור עם אביה, מגלה שקירותיו של הבית הזר יעמתו אותה עם השקרים והסודות שבפינות של עברה.
כתיבה היא לא תחביב- זאת דרך לחוות את העולם, דבר שאנחנו גדלים איתו ומתוכו. אני נעם, סופרת שעדיין גדלה עם הכתיבה, מזמינה אתכם לספר שלי ״אור״: בת׳, שעוברת לגור עם אביה, מגלה שקירותיו של הבית הזר יעמתו אותה עם השקרים והסודות שבפינות של עברה.
תגובות אחרונות